(22) 219 63 19

Edmund

Janniger

O mnie

Praca, nie obietnice!

Start  :  Kontakt

Sprawuję funkcje wiceszefa okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwośći w Okręgu nr 10 oraz wicedyrektora Biura Poselskiego Antoniego Macierewicza. Służę również jako prezes Rady Uniwersytetu Rutgers ds. Publicznych i Międzynarodowych, senator Uniwersytetu Rutgers i członek Prezydium Senatu Uniwersytetu Rutgers.

 

Uniwersytet Rutgers

 

Jestem prezesem Rady Uniwersytetu Rutgers ds. Publicznych i Międzynarodowych, bezpartyjnej organizacji studenckiej sponsorowanej przez Wydział Administracji. Rada angażuje w debatę decydentów w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, oraz zarządza wieloma programami, w tym drużyną Model United Nations. Szefem Zespołu Doradczego jest Profesor Marc Holzer, dziekan Wydziału Administracji.

 

Służyłem jako senator z Wydziału Administracji w roku akademickim 2014-2015, i ponownie pełnie tą funkcję w roku akademickim 2015-2016. Jestem jednym z dwóch senatorów z Wydziału Administracji, drugi jest wykładowcą akademickim.

 

Zostałem wybrany przez cały Senat jako członek Prezydium Senatu. Pełniłem tą funkcję w roku akademickim 2014-2015 i zostałem ponownie wybrany na drugą kadencję w roku akademickim 2015-2016. Prezydium koordynuje działania Senatu i jego komisji, a także działa w imieniu Senatu pomiędzy posiedzeniami Senatu.

 

Służę również jako współprzewodniczący Klubu Studenckiego w Senacie i jako studencki łącznik kampusu z Senatem. Jestem aktywny na Komisji Struktury i Zarządzania Uniwersytetem Rutgers, która jest odpowiedzialna za relacje między jednostkami w Rutgers, relacje między organami studentów i wykładowców, i reguluje strukturę Senatu.

 

Jestem studentem Wydziału Administracji, jednego z najlepszych 7 programów w Stanach Zjednoczonych w zakresie zarządzania i administracji publicznej, według rankingu US News & World Report. Jako jeden z ośmiu najstarszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, Uniwersytet Rutgers jest wiodącym krajowym uniwersytetem badawczym założonym w 1766, przed rewolucją amerykańską.

 Prawo i Sprawiedliwość

 

Obecnie pełnię funkcje wiceszefa okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwośći w okręgu nr 10 - piotrkowskim. Jestem bliskim współpracownikiem wiceprezesa PiS Antoniego Macierewicza, służę jako wicedyrektor Biura Poselskiego.

 

Swoją działalność polityczną rozpocząłem u boku ministra  Macierewicza, pracując jako asystent. Pomagałem w rozwoju stanowisk politycznych i inicjatyw legislacyjnych dotyczących stosunków transatlantyckich.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

NEWSLETTER: Zapisz się

Materiał KW Prawo i Sprawiedliwość